Yıkımcılar

Yıkımcılar

Şehirlerde çevre düzenlemeleri, kentsel dönüşüm çalışmaları, firmaların fabrika binalarının yıkım işleri ve tüm hafriyat işlemleri firmamız tarafından yerine getirilmektedir. Yıkımcılar olarak İstanbul’un tüm ilçelerine hizmet ulaştırıyoruz. Dünyanın gelişmekte olan ülkelerinde ve ülkemizde kentsel dönüşüm için şehirlerin düzenlenmesini için eski yapıların yıkılması gerekir. Bu yıkım işleri firmamız tarafından uygun teknikler kullanılarak yapılmakta, oluşan hafriyat malzemesi de yine ekiplerimiz tarafından düzenli bir şekilde taşınmaktadır. İstanbul’da yıkımcı firma olarak hizmet veriyor ve hizmetlerimizi tüm müşterilerimize deneyimli ekiplerimiz ile sağlıyoruz.

Yıkım Firmaları

Kentsel dönüşüm uygulamalarının geliştirilmeye başlanmasıyla birlikte hafriyat firmaları sayısı artmaya başlamıştır. Firmamız bu sektörde uzun yıllar hizmet vermekte ve kaliteli hizmetleri ile sektörün gelişmesine katkı sağlamaktadır. Bina yıkımı, fabrika yıkımı, çevre düzenlemesi, tünel kazma gibi tüm işlemlerde hem yıkım hem de hafriyat taşıma hizmetlerini güvenli olarak gerçekleştiriyoruz.

Yıkım Maliyeti

Yeni bir alanda düzenleme ve inşaat işlerine başlamadan önce o alanın temizlenmesi için yıkım ve hafriyat fiyatları büyük maliyetler oluşturmaktadır. Firmamız sektörde uzun yıllar bulunması ve önemli projelerde yıkım, hafriyat gibi işlemleri gerçekleştirmiş olması, en iyi yöntemleri en uygun fiyatlara gerçekleştirmesini sağlamaktadır. Yıkım işlemlerinde uygulanacak olan yıkım yöntemleri işlem maliyetlerini etkileyecektir. Ayrıca yıkım sonrası oluşan hafriyat miktarına göre taşıma fiyatları ayrı hesaplanmaktadır. Firmamız müşterilerimiz ile iş öncesinde görüşme yaparak hem yıkım hem de hafriyat için genel bir fiyatlandırma yapmaktadır.

Telefon Hemen Ara
Whatsapp WhatsApp