Yıkım Kırım İşleri

Yıkım Kırım İşleri

Yıkım ve hafriyat işleri kapsamında hizmet vermekteyiz ve bina yıkımı, fabrika yıkımı, temel kazıları, kanalizasyon işleri, enkaz temizleme, her türlü hafriyat işleri gibi tüm yıkım işleri alanında hizmetlerimiz bulunmaktadır. Firmamız gelen talepler üzerine tüm çevrelere hizmet ulaştırıyor. Son yıllarda kentsel dönüşüm ihtiyacının ortaya çıkması ve projelerin geliştirilmeye başlanması bizlere olan ihtiyacı ortaya koymuştur. Büyük şehirlerin merkezlerinde kalmış eski yapıların bulunduğu alanlardaki tüm binalar yıkılarak alan temizlemesi yapılmakta ve yeni inşaat alanları açılmaktadır.

Binaların Yıkımı

Gerek bireysel bir binanın, fabrikanın yıkımı gerek kentsel dönüşüm için geniş alanda bulunan çok sayıda yapının yıkılması için yıkım firmaları kendi yöntemlerini geliştirirler. Yıkım işleri yapan firmalar arasında kurumsal kimliğe sahip olan firmamız, iş sağlığı ve güvenliği kapsamında hizmet verdiği için tercih edilen bir firma olmuştur. Her türlü güvenlik tedbirlerini alarak işlerimize başlıyor ve tüm yıkım işlerini hızlı bir şekilde tamamlıyoruz.

Yöntemler

Yıkım kırım işleri için uygulanacak yöntemler belirlenirken, binaların yapı malzemeleri durumları, binaların kat sayıları, bulunduğu yerdeki diğer yapıların durumları göre farklı yöntemlerin geliştirilmesini sağlamaktadır. Uyguladığımız genel yıkım yöntemleri olarak, lazer, su jetleri ile binaların kesilmesi yöntemini daha fazla kullanmaya çalışıyoruz. Bu yöntem sayesinde yıkım işlerini gürültüsüz ve en temiz şekilde yapabiliyoruz. Diğer yöntemler arasında ise, ayırma, kesme ve patlatma seçenekleri yer almaktadır.

Telefon Hemen Ara
Whatsapp WhatsApp