Yıkım Firmaları

Yıkım Firmaları

Firmamız yeni yapılanma ya da kentsel dönüşüm projelerinde her türlü bina kırım yıkım hizmetlerini uzman ekipleri ile sunuyor. Vermiş olduğumuz hizmetlerimizdeki güven ve kalite firmamıza olan talepleri çoğaltmaktadır. Yıkım firmaları arasında önemli bir yere sahibiz ve verdiğimiz hizmetlerimiz sayesinde sektörde kurumsallaşmış bir firma olarak görev yapıyoruz. Bina türlerine ve yıkılacak olan binaların bulundukları yerin konumuna göre yıkım yöntemleri geliştiriyoruz. Uyguladığımız güvenli yöntemler kentsel dönüşüm projelerinin içerisinde yer almamışı sağlamaktadır.

Yıkım Teknikleri

Bina yıkım teknikleri yıkılacak olan binaların yapılarına göre farklı olarak geliştirilmekte ve uygulanmaktadır. Bizler profesyonel yıkım ekibi sayısını yeterli oranda bulunduruyor ve gelen tüm taleplere anında cevap vermeye çalışıyoruz. Bina yıkım teknikleri olarak genel olarak, bina ayırma yöntemi, kesme yöntemi ve patlatma yöntemini kullanarak gerçekleştiriyoruz. Binaların bulunduğu yer uygulanacak olan tekniğin aşama aşama değişmesine neden olabilmektedir. En iyi hizmeti veren bir firma olarak ekiplerimiz ile yıkım esnasında çevreye mümkün olan en az rahatsızlığı verebilecek yöntemleri geliştirerek yıkım işlemlerini gerçekleştiriyoruz.

İnşaat Atıkları

Bina yıkım işlemleri kadar hafriyat işlerinin de düzenli yapılması önemlidir. Firmamız yıkım hafriyat işlerini aynı anda yürütebilmek için yeterli kapasiteye sahip ve ihtiyaç duyulan araçlara sahiptir. Yıkım işlemlerini uyguladığımız binaların yakın çevrelerine uyarı levhaları asarak insanları bu bölgelerden uzak tutmaya çalışıyoruz. Yıkım ve hafriyat işlerinde önceliğimiz iş güvenliğidir.

 

Telefon Hemen Ara
Whatsapp WhatsApp