İstanbul Yıkım

İstanbul Yıkım

Ülkemizin İstanbul başta olmak üzere, büyük bir bölümünde kentsel dönüşüm projeleri geliştirilmeye başlanmıştır. Kentsel dönüşüm projeleri kapsamında, eski binaların düzenli bir şekilde yıkılması gerekir. Firmamız son teknoloji yıkım cihazları ve profesyonel ekipleri ile İstanbul yıkım işleri hizmeti veriyor. Kentsel dönüşüm kapsamında ya da deprem gibi doğal olaylardan zarar gören binalar tamamen yıkılmalı ve hafriyat işleri tamamlanmalıdır. Bina kırım yıkım işleri İstanbul ve ilçelerinde birçok noktada aynı anda firmamız tarafından yapılmaktadır.

Bina Yıkımı

Bina yıkım işlerinde farklı teknikler kullanmaktayız. Binaların yapılarına göre uygulanacak olan teknik seçilir, geniş tecrübeye sahip ekiplerimiz tarafından tüm çevresel güvenlik önlemleri alınarak yıkım işleri yapılır. Binaların yapılarına göre, patlatma, elmasla kesme ve ayırma yöntemlerini kullanarak yıkım işlemlerini gerçekleştiriyoruz. Sahip olduğumuz büyük iş makineleri ile her türlü binaların yıkımlarını rahatlıkla gerçekleştiriyoruz. Kentsel dönüşüm uygulamalarının artması firmamıza olan ihtiyacı ortaya çıkarmaktadır.

İş Güvenliği

Bina yıkım firmaları İstanbul ve tüm şehirlerde yaptıkları yıkım işlerinde tüm iş sağlığı ve güvenliği önlemlerini almalıdır. Firmamız sürekli olarak iş güvenliği uzmanları tarafından denetlenmekte ve bu uzmanların kontrolünde yıkım hizmetlerini vermektedir. Binaların yapı özelliklerine göre yıkım yöntemlerini belirlerken, can ve mal güvenliği risklerini hesaplıyor ve kontrollü bir şekilde gerçekleştirmeye başlıyoruz. Bina yıkımı hizmeti veren firmamız sürekli olarak risk sigortası ile yapılacak olan işlerin güvence altına almaya çalışmaktadır.

Telefon Hemen Ara
Whatsapp WhatsApp