Hurda Alım Satım

Hurda Alım Satım

Hurda her türlü malzemenin işe yaramaz hale gelmesi anlamını taşır. Bu malzemelerin tek bir çatı altında toplanarak ayrıştırılması, alım ve satım işleri ile uğraşan sektöre de hurdacılık denir. Hurdacılık ekonomiye katkı sağlaması bakımından geri dönüşüm faydası sağlar ve çevre dostu bir sektördür. Firmamız hurda vasfı kazanan tüm atıkların alımını yapan bir firmadır. Hurda alım hizmetlerini

  • İnşaat Hurdaları
  • İş Makinaları Hurdaları
  • Fabrika Hurdaları alım ve satımları gibi alt başlıklar altında yaparız.

Talep Edin Alalım

Yukarıda bahsi geçen kategorilerden oluşan hurda malzemelerinin alım hizmetleri için firmamızla iletişime geçildiği takdirde kendi araç ve malzemelerimizle belirlenen adresten alır ve nakit ödeme yaparız. Hurda malzeme olarak bakır, nikel, kalay, pirinç, krom, pil akü, elektronik, ahşap, plastik, demir, kablo, alüminyum, kızıl materyallerden oluşan hurda alımı ve satımı yapmaktayız. Bu hurdaları da piyasadan toplayan ekibimiz mevcut olup her bir materyali ayrıştırarak stoklamaktayız. Firmamız hizmetlerini Kanunlar çerçevesinde yapar ve bunun sorumluluğunun bilinci ile tüm personelin iş güvenliği ve sağlığını baz alır.

Karşılığında Yıkım

Firmamız ayrıca inşaat sektöründe yıkım işlemleri var ise hurda karşılığı yıkım çalışmalarını da gerçekleştirir. Maliyet ve istenilen zaman diliminde inşaat yıkımını araç ve elemanları ile gerçekleştirir geriye kalan hurda ayrıştırılarak saklama depolarımıza nakledilir.

Sektörümüz ülke ekonomisine katkı sağlayacak geri dönüşüm hurda malzemelerinin ayrıştırılmasına önem verir.

Telefon Hemen Ara
Whatsapp WhatsApp