Söküm

Söküm

Demirtaş Hurda ve enkaz yıkımı olarak İstanbul genelinde tüm sektörde İnşaat Söküm, Mağaza Yıkım, Söküm ve Tadilat yıkım söküm işleri kusursuz ve güvenilir hizmet anlayışı ile uzun yıllardır firmalara hizmet vermektedir.

İşin zorluğunu gözetmeksizin betonarme yapı, fabrika, çelik konstrüksiyon yapıların yıkılması, tadilat öncesi iş merkezi, hastane, okul,banka, mağaza, villa v.b. yerlerin metal kesim işleri, molozların kırımı ve kırım sonucu ortaya çıkan molozları  taşıma işlerini eksiksiz ve kusursuz şekilde yapmaya özen göstermekteyiz.

Kentsel dönüşüme girmiş binaların yıkımını yapmakla beraber binada bulunan kapı,pencere,mutfak dolabı,laminant parke v.b. malezleri hakkettiği bedelle alarak tekrar ikinci el olarak değerlendirmekteyiz. Binanın bulunduğu konum ve çevreye vereceği zararlar hesap edilerek iş makinasıyla yıkımı mümkün olmayan binalarıda insan gücü ve kırıcı hiltiler yardımıyla cevreye zarar vermeden yıkımını yapmaktayız.

Siz değerli müşterilerimize hizmet verirken öncelikli hedefimiz is güvenliği ve yapılacak işi söz verildiği sürede eksiksiz olarak teslim etmektir. Yapılacak iş için gerekli olan tüm ekipmanlar tarafımızca temin edilmektedir.

Telefon Hemen Ara
Whatsapp WhatsApp