Hafriyat

Hafriyat

Bina, fabrika ve her türlü binanın yıkımı esnasında ve sonrasında en önemli işlerden birisi çıkan hafriyatların taşınarak, yıkım yapılan yerin temizlenmesidir. Yıkım hafriyat konusunda her türlü hizmetleri müşterilerine veren iş güvenliği kapsamında düzenli olarak veriyoruz. Yıkım işlerinde işlerin de oluşan her türlü hafriyatın gösterilen yere taşınması için yeterli kapasitelere sahip araçlarımız bulunmaktadır. Kentsel dönüşüm projelerinde çok fazla hafriyat malzemesi çıktığı için bu malzemelerin hızlı bir şekilde taşınması işlerin hızlı yapılmasını sağlayacaktır. Firmamız tüm hizmetlerini düzenli olarak vererek işlerin belirlenen zaman diliminde tamamlıyor.

Çevresel Düzenleme

Çeşitli nedenlerle oluşan yıkım enkaz hafriyat işlerine ihtiyaç duyulduğunda ilk olarak firmamız tercih edilmektedir. Deprem gibi çeşitli nedenlerle binalarda hasarlar oluşmaktadır. Ya da inşaat alanlarında çeşitli hafriyat malzemeleri oluşur. Firmamızdan talep edilen hizmetler kapsamında, çevre düzenlemesinin yapıldığı tüm alanlarda bulunan hafriyat ve enkazları büyük taşıma araçlarımız ile taşıyoruz.

Yıkım Hizmetleri

İnşaat ve çevre düzenleme sektöründe yıkım ve hafriyat işleri önemli bir yer tutmaktadır. Bu hizmetleri firmamız yapmakta ve hafriyat yıkım işlerini yeterli sayıdaki elemanları, ekipmanları ile yapıyoruz. Yıkım ve hafriyat taşıma işlemlerinin yapılması sırasında tüm güvenlik önlemlerinin sağlanabilmesi için çalışma alanı çevresine iş güvenliği levhalarını asarak çalışma alanına ilgisiz kişilerin girmesini önlüyoruz. iş sağlığı ve güvenliği yönetmeliklerine uygun olarak uzmanlar denetiminde tüm çalışmalarımızı sorunsuz olarak tamamlamaya çalışıyoruz.

Telefon Hemen Ara
Whatsapp WhatsApp