Bina Yıkımı

Bina Yıkımı

Firmamız, beton kırma, duvar kırma, bina yıkımı, hafriyat, temel kazma gibi tüm işlemleri yıkım ekibi ile yapıyor. Her türlü bina yıkım hizmetleri için müşterilerimizin bize ihtiyaç duydukları her an ulaşabilmeleri için 7/24 erişilebilir durumdayız. Şehir düzenlemeleri ya da kentsel dönüşüm projelerinin uygulanmaya başlamışıyla birlikte iş yoğunluğumuz artmaya başlamıştır. Eski binaların bulundukları yerde güvenli yıkım işlemlerini gerçekleştiriyor ve hafriyat taşıma işlemlerini ekiplerimiz ile yapıyoruz.

Yıkım İşlemleri

Özellikle büyük şehirlerde düzenli kentleşme, dayanıksız olan binaların yerine yeni binaların yapılması gibi tüm projeler için belirlenen alanlarda bulunan binaların yıkımı yapılmalıdır. Yıkım kırım işleri hangi alanda uygulanırsa uygulansın deneyimli ve yeterli kapasiteye sahip firmalar tarafından gerçekleştirilmelidir. Firmamız hizmet verdiği tüm alanlarda eleman ve teknik cihazlar bakımından yeterli kapasiteye sahiptir. Profesyonel elemanlarımız yıkım alanlarında keşifler yaparak uygulanacak en uygun teknikleri belirliyorlar.

Firma Seçimi

İnşaat firmaları çalışma yapacakları alanlarda bulunan bina ve diğer yapıların yıkılmasını ve hafriyat işlerinin yapılmasını istemektedir. Yıkım firmaları olarak risk sigortası yaptırarak işlerimize başlamakta ve her türlü iş sağlığı ve güvenliği tedbirlerini alarak işe başlıyoruz. Yıkım işleri için firma seçimi yaparken firmamıza erişebilir ve yapılacak her türlü hizmeti, en uygun şartlar ile alabilirsiniz. Firmamız teknik kapasitesi ve eleman sayısı ile ihtiyaçlarınızı karşılayacak tüm özelliklere sahiptir. Tüm yıkım, hafriyat, çevre düzenleme, kazı işleri gibi işler için bizlere ulaşabilirsiniz.

Telefon Hemen Ara
Whatsapp WhatsApp